Tüm Saç Renkleri

Aslıhan Güner Saç Rengi

Sevdiklerinizle Paylaşın

İlk olarak 2008’de Asi dizisinde gördüğümüz 1987 doğumlu güzel oyuncu Aslıhan Güner şu sıralar adından sıklıkla adından söz etmesinin nedeni Trt dizilerinden Diriliş Ertuğrul’da oynuyor olması geliyor. Kendisi Molped reklamlarında da dikkatlerini üzerine çekmiştir.

Aslıhan Güner’in en dikkat çekici özelliği kuşkusuz koyu saç rengine sahip olmasına rağmen ki kendi doğal saç rengi aslında orta kahverengidir, masmavi açık renk gözlerinin olmasıdır. Aslında Türk kadın tipinde çok rastlamasak da çok dikkat çeken bu özellik yüz ve vücut estetiğinin de uygun olması ile birlikte kadını çok daha güzel ve eşsiz gösterebilmektedir. Gözü , kaşı, yüzü, burnu, dudakları ile son derece güzel bir yüz yapısına sahip olan Aslıhan Güner’in oyunculukta donuk yapısı ile çok fazla başarılı olamadığını söylersek sanırım yanlış olmayacaktır.

Aslıhan’nın Doğal Saç Rengi

Daha önce de belirttiğimiz gibi kendisinin doğal saç rengi orta açık kahverengidir. Ancak kendisi özellikle koyu kahverengi- siyah bazen de saç uçlarına krepe balyaj ile saçlarına ışıltı kattığını da gözlemlemek mümkün.

Diriliş Ertuğrul dizisinde de oynayan güzel oyuncu orada karaca hatun rolünde yer alan ve saçları neredeyse her zaman kapalı bir kadını canlandırmaktadır.

Aslıhan Saçlarını boyatmıyor

Aslında çoğu güzel ünlü oyuncunun da yaptığı gibi Aslıhan Güner’de saçlarının doğal rengine güvenen ve bu doğal güzelliği ile başarılı olan oyunculardan birisi. Saçlarının beyaz olmadığı bu orta yaşlarında dahi kendi saç rengini tercih ettiğini görebiliyoruz.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir