Tüm Saç Renkleri

2018 Kombinleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

2018 kombin fotoğraflarını sizler için özellikle instagram paylaşımları olmak üzere sosyal medya’da bayanların paylaştığı fotoğraflardan seçtiğimi belirtmeliyim. Kombin yani saç tokasından ayakkabı seçimine, bileklik ve kolye seçiminden bluz ve etek seçimine kadar tüm aksesuar ve kıyafetlerin bir arada uyum içerisinde uygulanma biçimi olarak tanımlayabiliriz. Aslında farklı parçaların bir araya getirilmesini moda anlayışı içerisinde sunmak ve bu konuda kendi stilini yaratmak son yıllarda çeşitli moda yarışmaları ve programlarında da bir trend haline gelmiştir.

Bugün ne giysem, stil avcıları, ne giysem yakışır gibi programlar aslında hep sokak stilleri ve farklı kombinleri bir araya getiren yarışmalar ve oldukça fazla izlendiğini de belirtelim. Siz de kendi stilinizi oluşturmak istiyorsanız öncelikle moda’da yer alan ve özellikle moda fenomenlerinin gün içerisinde yayınladıkları tüm kombinleri takip etmeniz gerekmektedir. Zamanla kendi stiliniz ve tarzını oturacaktır.

2018 Yılı Modası Ve Kombinler

2018 Sokak modası ve kombinlerine baktığımızda da rahat, salaş tarzın ön planda olduğunu görüyoruz. Artık ünlü markaların koleksiyonlarında yer alan gösterişli parçalar yerine daha basit daha sade ve pazardan dahi alınan parçaların günlük kıyafet seçimlerinde önemli yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Elbise olarak çiçek desenli elbiseler bu yıl LC Waikiki – koton- mango – h&m mağazalarında sıklıkla yer aldığını da söyleyebiliriz. bu arada LC Waikiki’nin özellikle son 1-2 senedir çok başarılı ve uygun fiyata modeller çıkardığını da hatırlatmak isterim.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir