2018 Victoria’s Secret İç Çamaşırı Modelleri

zamedya

Victoria’s Secret aslında pazarlama dehası bir marka. Dünyanın en güzel mankenlerini seçip bunu’da tüm sosyal mecralarda ve görsel basında çok iyi sunuyorlar. Ürünleri çok üst düzeyde olmasa da fiyatları da markanın tanınırlığını düşündüğümüzde çok yüksek değil. İnternet sitelerinde iç çamaşır ürünleri 10.5 dolar gibi bir fiyata yani yaklaşık 50 tl’ye satılmakta. Sadece iç çamaşırları değil son dece güzel kokan kremleri, parfümleri, gecelikleri de bulunan markanın 2018 yılı için çıkardığı koleksiyondan sizlere sütyen, kilot, gecelik, şort modellerini sunmak istedim. Ayrıca Kendi internet sitesinde şurada seçtiğiniz 5 tane ürünü 28 dolar gibi bir fiyata yani yaklaşık olarak 120 tl gibi fiyata almanız mümkün.

Mağazalarından Ürünleri Seçebilirsiniz

2015 yılında sadece Nişantaşında mağazası bulunan bu dünyaca ünlü iç giyim ve kozmatik markasının artık 16’dan fazla mağazası ve satış noktası bulunmaktadır. Güncel mağaza adres ve telefonlarına da buradan ulaşabilirsiniz.

Köpek Dünyası
Yazar Hakkında
Toplam 5635 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pirinç Suyu / Sütü Nasıl Yapılır?
Kabızlık için Duphalac Kullanımı ve Muadileri
Betaserc Nedir? Kullananlar ve Muadilleri
Yüz Tipi Nasıl Belirlenir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara