Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

2018 Ev Dekorasyon Önerileri

Geçtiğimiz senelerde evlerde hafifliğin, az eşyanın ve daha rahat alan oluşturmanın moda olduğunu biliyoruz. Bu trend bu sene daha da yükselişe geçiyor ve 2018 ev dekorasyonu konusunda daha minimalist davranmak gerektiğinin altı çiziliyor. Evleri panayır yeri gibi süslemek veya gereksiz eşyalar, aksesuarlar doldurmak artık eskide kaldı. Daha sade ve işlevsel, şık mobilyalar, aksesuarlar kullanmak kişinin daha mutlu bir hayat sürmesine, zihninin daha rahat etmesine neden oluyor.

Evin sadece belli bölümlerini değil, tamamını dekore etmek bu sene oldukça moda diyebiliriz. Ev dekorasyonu konusunda evin bütününde bir ahenk yakalamak ve her alanın kendi içinde olduğu kadar diğer bölümlerle de uyumlu olmasına dikkat etmek gerekiyor.

Köpek Dünyası

2018 yılında sevimli, sıcak renkler kullanarak evinizde bambaşka bir atmosfer yaratabilirsiniz. Elbette öncelik her zaman sevdiğiniz renkte olmalıdır. Bu yıl griler veya açık sarı tonları, taş rengi oldukça trend.

Duvar kağıtları veya eşyalarda geometrik desenler görmeye alışmak gerekiyor. Sanki bir ormandaymış gibi hissettiren manzaralarla kaplı duvarlar, flamingolarla dolu duvar kağıtları veya geometrik desenli perdeler evlerimizin her yerinde bizimle olmaya başlayacaklar.

Bu yıl yatak odalarında nevresimler ile zemin, duvar ve eşya ilişkisine ekstra dikkat ediliyor. Aynı durum yemek masasında kullandığınız örtülerle eşyaların ve duvar renginin ilintili olmasında da geçerli. Bu arada evin tabanlarını artık boyayabilir, istediğiniz renkte değiştirebilirsiniz. Hem duvarların, hem de tabanın rengini değiştirip, birbirine uyumlu hale getirerek evinizi baştan sona değiştirmek elinizde.

Bu sene halı seçimlerinde de geometrik desenler karşımıza çıkarken evlerde antika eşya kullanımı da göze çarpıyor. Hasır aksesuarlar da 2018 ev dekorasyonunda evlerdeki şıklığı artıracak etkenler arasında yer buluyor.

2018 Dekorasyon Önerileri

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 5624 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Yılbaşı Partisi İçin Süsleme Fikirleri Örnekleri
30 En Güzel Yılbaşı Ağacı Süsleri
Parke Bakımında Sistre Cila Nedir?
Kadınlar Neden Çiçek Sever

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara