Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

2018 Saç Kesimi Modelleri

Kadınların saçlarına gösterdiği özen, her yıl belirlenen saç kesimleri ile daha da artıyor. Senenin modasına uygun saç kesimlerine göz atıldığında herkese hitap eden bir model bulmak da bu sene bir hayli kolaylaşıyor.

Köpek Dünyası

Nostalji sevenler için 2018 saç kesimi modelleri içinde ilk sırayı Retro katlar alıyor. Genellikle omuz hizasında kesilmiş olan saçlara kat verilerek hareket sağlanıyor ve istenirse kısa perçemlerle 60’lı yıllardan esintiler de öne çıkarılabiliyor. Katlı saçlarda bolca dalga kullanılacağı için maşalarla hareket sağlanıyor. Konu perçemlerden açılmışken bu seneki saç kesim modelleri içinde XXX perçem veya Fransız kakülü de denen son derece kısa perçemler bir hayli moda. Aynı zamanda yuvarlak yüz hatlarına sahip olanlar için prenses perçemler de seneye damgasını vuracak. Genellikle iki yana ayrılarak kullanılan perçemler kaş hizasına gelecek kadar uzun bırakılabiliyor.

2018 Saç Kesiminde Öne Çıkanlar

Kısa saç 2018 yılında yeniden sahnelere dönüyor ve özellikle Bob modellerde öne çıkıyor. Geçtiğimiz senelerdeki maskülen tarz bu sene daha feminen görünümlü kısa saçlara dönüşüyor. Dağınık ve katlı saç kesimlerinde en öne çıkan Bob saç modellerinde ise düz görünümden ziyada daha hacimli, dalgalı saçlar ön planda.

Daha da kısa saç sevenler 2018 yılında Tom boy veya Pixie denilen kesimlerle kısacık ve sofistike görünümlü saçlara sahip olabilirler. Asimetri bu sene de moda ve saçlarda bir tarafın uzun, diğer tarafın kısa bırakılmasıyla göze çarpan asimetrik saçlar da oldukça trend.

Yazar Hakkında
Toplam 5634 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Bemiks C Vitamini İle Saç Açma ve Boya Akıtma
Saç Fırçaları (taraklar) Hangi Saç Tipi İçin Kullanılır?
Ters Ombre Modelleri
2020 Saç Kesim Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara