Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

2018 Saç Rengi Modası

Renklerde ve seçimlerde özgürlüğün yılı gibi görünen 2018 saç trendleri her yaştan, her tarzdan kişinin kendisini ifade edebilmesine neden olacak renk ve modellerle dolu. Özellikle renk konusunda daha cesur davranacak olan kadınları bu yıl sadece kendilerine özgü seçimler yapmış olarak göreceğiz.

Marjinalliği sevenler için bu yıl holografik saç rengi tam bir trend haline geliyor. Günlük hayatta da sıra dışı imaj çizmeyi sevenler için pastel tonlardan, mavi, mor, lila ve pembelere kadar pek çok rengi barındıran holografik saç renkleri sık sık karşımıza çıkacağa benziyor.

Senenin bir diğer trend saç rengi ise okyanus tonlarıyla kendisini belli ediyor. Doğadan ilham alan ve kısa ya da uzun her saç tipine uygulanabilen trendde mavi ve yeşil renklerinden turkuaza kadar uzanan geniş bir ton yelpazesi var. Balyajlarla veya ombre saç modelleri ile de kullanılabilen okyanus saç rengi trendi marjinalliğin sınırlarına yapılan yolculukta ön sıradaki yerini koruyor.

Geçtiğimiz yıldan süre gelen ve 2018 saç rengi trendleri denince hala sahnelerde görünen parlak beyaz saç rengi ise bu yıl popülerliğini bir hayli yükselteceğe benziyor. Gümüş rengin hakimiyetine, beyaz ve grilerin de eşlik edeceği tonlarda parlaklık ilk dikkat çeken nokta oluyor.

Elbette parlak saçların dışında mat renkli saçlar da 2018’e damgasını vuracak. Her türlü saç renginde sıcak renkler yerine mat tonlar devreye giriyor. Bunlardan biri de bu sene çok moda olacak şeftali tonundaki pastel saç rengi diyebiliriz. Geçen seneki kahverengi renk saç modası bu sene bordo tonlarına doğru kayacak ve kahveler yine sahnelerde olacak.

2018 Ombre Saç Renkleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir