Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

2018 Yaz Modası

Nostaljik dokunuşlarla ön plana çıkan 2018 yaz modası bir hayli renkli ve hareketli unsurlarla dolu. Omuzlara dikkat çekilen elbiselerin ön plana çıktığı yaz mevsiminde bol bol omuz dekoltesi kullanılacak. Elbiselerde bolca çiçek deseninin ve puantiyelerin hakim olduğunu görünce aklınıza elbette 80’ler gelebilir ki bu yıl bolca geçmiş yılların esintileri karşımıza çıkıyor. Fileli kıyafetler ve büstiyerler, tül detaylı kıyafetler kadınların daha seksi bir görünüme kavuşacaklarının haberini veriyor.

Fiziklerine güvenenler için 2018 yaz modası minicik elbiselerle dolu. Özellikle yaka detaylarının hakim olduğu elbiselerde bol bol fırfır görmeye alışmalısınız.

Köpek Dünyası

Gorpcore akımının bu yıl sıra dışı olmayı sevenler ve styling düşkünleri için popüler olduğunu da söyleyelim. Hem tarz, hem desen, hem de görünüm olarak birbiriyle uyuşmayan parçaları aynı anda giymek bu yıl oldukça trend. Kıyafetlerde göreceğiniz bir başka yenilik ise çizgi roman kahramanlarının desenlerde karşımıza çıkacak olması.

Parıltıyı sevenler bu yıl da payetlerle ve pullarla süslü kıyafetlerle mutlu olmaya devam edebilirler. Hem giysilerde, hem de aksesuarlarda bolca ışıltı hakim.

Denim kumaş çılgınlığı son sürat devam ederken bu sene daha da fantastik- uçuk kaçık denim tasarımlar ön plana çıkıyor. Denim giysilerde kullanılan delikler de 2018 yaz modasının en belirgin özelliklerinden biri. Geçtiğimiz yıldan süren desen modası ise bu yıl daha da kuvvetlenerek hem dikine çizgili gömlek ve pantolonlar, hem de iri çiçek desenleri ile öne çıkan elbiselerle vitrinleri süsleyecekler.

Kırmızı, mavi ve mor rengin hakim olduğu 2018 yılında püsküller her yerde karşımıza çıkıyor. Kıyafetlerden ayakkabılara ve aksesuarlara kadar her şeyin ucunda bir püskül görmeye alışsanız iyi edersiniz.

2018 Yaz Modasından Fotoğraflar

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 5626 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
2020 Renkleri nasıl olacak? İşte Kıyafet Modası
Büyük Bedenlerin Moda Yarışması: Doya Doya Moda
2019 Sonbahar Modası
2019 Kış Modası

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara