Tüm Saç Renkleri

2018 Tesettürlü Elbiseler

Tesettür giyim özellikle son 10 yılda çok farklı bir sektör ve kategori haline geldi. Moda sektöründen ayrılan en önemli özelliği farklı bir kesim ve giyim tarzı olduğu için tam olarak İslami  giyime özel tasarlanmak ve sunulması gerekliliği doğdu. Örneğin kollar uzun ve yakalar genellikle kapalı, vücut hatlarını belli etmeyen, kolları ve paçaları uzun bir giyim tarzının son derece şık ve tesettür giyim’e uygun olması gerekliliği doğdu.

Özellikle özel gün ve gecelerde giyilecek olan elbiselerde Abiye Giyim ve Elbiseler’de çok fazla seçenek olmadığı için moda evlerinde ve özel terzilerde bu kıyafetler özel olarak tasarlanıyordu ve dolayısı ile maliyetleri ve fiyatları oldukça yüksekti.

Günümüzde ise çok sayıda tesettür markası ve özel tasarımcılar sadece tesettür giyim için özel elbiseler ve abiyeler hazırlamaktadır. Sizler için 2018’de uygun fiyatlara satın alabileceğiniz en güzel elbise modellerini seçmeye çalıştım.

2018 tesettürlü elbiseler   kategorisinden  diğer tesettür elbise modellerine de göz atabilirsiniz.

2018 Yılı Tesettür Elbise Modelleri

Sizler için derlediğim bu elbiseleri    zarif  tesettür giyim  Markasının  E- ticaret sitesinden uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Fiyatlarına gelince: en düşük elbise modellerinin fiyatları  170 tl’den başlıyor  ve  525 tl’ye kadar  tesettür elbiseler bulmak mümkün.

 

 

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5615 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara