Tüm Saç Renkleri

Spor Sırt Çantaları

Sevdiklerinizle Paylaşın

Sırt çantaları günümüzde sadece okul dönemi çocukları için değil özellikle spor tarzdan hoşlanan erkek ya da kadın her bireyin kullandığı bir araç. Decathlon‘un bu tarzı geliştirmekte çok başarılı olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Çünkü sadece spor kategorisinde sayısız çeşit, model ve tarz sunmayı başardılar dolayısı ile çoğunu yurt dışında gördüğümüz bu güzel tasarımlı spor ürünlerini orta kesim için lüks ve pahalı olabilecek ürünleri Türkiye’dede uygun fiyata alma şansına eriştik.

Bu anlamda Türkiye’de satın alabileceğiniz kaliteli Çanta markalarını sizin için derledim. Tabii bu marka listesinde Decathlon’un çanta markalarına yer vermedim zira markanın kendi markaları olduğu için oradan temin edebilmeniz mümkün.  Bu çantaların çoğu unisex yani kadın ve erkeklerin de kullanabileceği ürünler.

Sırt Çantası Markaları

The North Face Sırt Çantası
Columbia Çanta
Reebok Çanta
Nike Çanta
adidas
PUMA Academy Portable
Hummel
Mountain Hardwear
Vans
Jack & Jones
Fabrika
Divarese
Kaft
Hersche

sirt_cantasi-93

sirt_cantasi-91 sirt_cantasi-89 sirt_cantasi-86 sirt_cantasi-78 sirt_cantasi-68 sirt_cantasi-58 sirt_cantasi-53 sirt_cantasi-54 sirt_cantasi-55 sirt_cantasi-56 sirt_cantasi-32 sirt_cantasi-22 delsey-25 delsey-24 delsey-23 delsey-27

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

Latest posts by admin (see all)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir