Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Blorange Saç Rengi Nasıl Yapılır?

Blorange Saç Rengi Trendi

Son yıllarda farklı saç rengi tonları denemeyi sevenler için, birçok renk tonunu karıştırarak elde edilen renkli saç trendi bu yılda devam ediyor. Yaş, ten rengi, saç modeli farketmeden, herkese çok yakışan blorange, birçok ünlü yıldızında tercih ettiği bir saç rengi. Blorange saç rengi, Blood ve orange yani kan portakalı renginden esinlenilmiş, gün batımı ve şeftali tonlarını barındırıyor. İlk olarak ünlü kuaför Alex Brownsell’in, Georgia May Jagger’a uyguladığı bu saç rengi, rose gold saç renginin üstüne turuncu renk tonlarını eklemesiyle ortaya çıktı. Instagramda paylaşıldığı andan itibaren ise yeni bir trend haline geldi blorange saç rengi.

Kurabiye Fincan

Blorange Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Günlük kullanımda oldukça havalı bir görünüm oluşturan, her saç tipi ve beyaz, buğday ten, her cilt tonuna uygun bir renk olan blorange saç rengi, cilt tonlarını aydınlatıp, düz saçlarda ve kıvırcık saçlarda muhteşem görünüyor. Ayrıca hem platine yakın saç renklerinde hem de koyu saç dipleriyle de harika görünüyor.

Blorange Saç Rengi Nasıl Yapılır ?

Blorange saç rengini denemek isteyen kadınlara önerimiz bu saç rengini elde etmek için, saçlarda açılma işlemi uygulanacağı için mutlaka uzman bir kuaföre başvurmalarıdır. Ayrıca blorange saç rengini evde yapabilmek çok da mümkün değil. Blorange saç rengi henüz saç boya markaları tarafından çıkarılmadı. Turuncu, kızıl, sarı gibi birçok renk tonu kullanarak elde edildiği için uzman kuaförlere yaptırmanız çok daha iyi sonuç verecektir.

Blorange Saç Rengi Bakımı Nasıl Yapılır?

Son yıllarda moda olan renkli saçlar çok güzel olsa da bakımı ve rengini uzun süre korumak oldukça zor. Pastel tonlar daha çabuk aktıkları için, saçların boyandığı ilk halini korumak biraz zordur. İlk halini uzun süre korumak için saç rengi koruma özelliği olan şampuanlar ve bakım ürünlerinden destek almanızı tavsiye ederiz. Ayrıca ekstra olarak renk koruyucu serumlar uygulayabilirsiniz.

Blorange Saç Rengi Tonları Ve Modelleri

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 77 yazı
flora
flora
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara