Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

2018 Tesettür Giyim İlkbahar Sokak Modası

2018 Tesettür modasından sizler için en çok beğeni alan ve  modern tarzda farklı stillerde Tesettür giyim sokak kombinlerini derledim. Tesettür giyim’de genellikle ilkbahar aylarında kuzun etekler, kap ve ince pardesüler tercih edilmekte. Pantolon tercihi genellikle bol paça tercih edilmekte ancak bazen dar kesim pantolonlarda görebilmekteyiz. Bununla birlikte özellikle islami kesim’e uygun kombinler tercih edilirken maxi etekler’de sıklıkla tercih edilen parçalar arasında. Eğer renk uyumunu yakalayabilirseniz kaplar ile birlikte ve zarif bir ayakkabı ile ilk baharda çok güzel kıyafetler oluşturmanız mümkün.

2018’de Tesettür Günlük Giyim

Her geçen yıl Tesettür giyim’de de giyim anlayışı değişmekte. Tek tip kıyafetlerin yerine renk uyumu sağlayan son derece sade ama göze hoş gelen bir naiflikte giyinen tesettürlü bayanları sokaklarda görmek mümkün. Özellikle İstanbul’da ortadoğu’dan gelen bayanlara’da baktığımızda onların daha da farklı ve biraz daha gösterişli giyindiğini görebiliyoruz. Bu alanda en önemli tercihler kap ve pardesü kıyafetlerde olmakta.

Köpek Dünyası
Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 5624 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Tesettür Abiye Elbiselerde 2020 Modelleri
Özel Günlerde Giyebileceğiniz Tesettür Elbise Modelleri
Orijinal Pierre Cardin ile Farkınızı Yansıtın!
2019 Tesettür Kombinleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara