Tüm Saç Renkleri

Kuru Ciltler İçin Fondöten Markaları

Kuru Ciltler İçin En İyi Fondötenler

Fondöten seçmek yeterince zorken, pul pul dökülen, kuru bir cilt tipine sahipseniz işiniz iyice zordur. Cilt tipinize uygun olmayan fondöten seçimi bırakın cildinizi kapatmayı, cildinizi daha kuru ve pul pul gösterir. Ve bu kuru cilt tipi için ten ürünleri seçmek de apayrı bir problemdir. Peki kuru ciltler nasıl fondötenler kullanmalı? Sizi uzun zahmetlerden kurtarmak için kuru cilt tipine sahip kadınların kullanabileceği fondöten önerileri hazırladık.

L’Oreal Paris True Match Luminous Makeup Fondöten


Kurtarıcınız olabilecek, yüksek kapatıcılığı olan bir fondöten arıyorsanız L’Oreal Paris’in bu fondöteni kesinlikle favoriniz olacak. Mat yapısıyla cildinize pürüzsüzlük veren L’Oreal Paris True Match Luminous Makeup Fondöten ayrıca 20 SPF güneş koruması ile cildinize de harika gelecek.

Mac Studio Waterweight SPF 30 Fondöten


Kuru cilt tiplerinin kış aylarında rahatlıkla kullanabileceği su bazlı bir fondöten olan Mac Studio Waterweight SPF 30 Fondöten, cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi ve kapatıcılık hissini tamamıyla sağlıyor.

Estee Lauder Skin Glowing Balm


Kuru ciltler için fondöten arayışında olanlara önereceğimiz bu renkli nemlendirici Estee Lauder Skin Glowing Balm, normal ciltlerde de kullanabilir. Ayrıca kuru ciltler için yaratılmış formülüyle kuru ciltleri hem nemlendirip hem de cildinize koruyucu ve kapatıcı bir etki veriyor.

Clinique Moisture Surge


Kuru ciltler için ideal bir fondöten olan Clinique Moisture Surge, yumuşak dokusuyla tenle uyum içinde harmanlanıp, doğal bir kapatıcılık sağlıyor. Ve cildi nemlendirerek yumuşacık yaptığı için daha öncesinde bir kat nemlendirici sürmeniz de gerekmiyor. Cildi çok parlak göstermeyen yapısı, tercih etmek için bir neden olabilir.

Nars Renklİ Nemlendirici


Kuru ciltler için rahatlıkla önerebileceğimiz bir fondöten Nars Renklİ Nemlendirici. Hafif meyvemsi kokusu ile yağ içermeyen formülü sayesinde cildiniz hem nemlendirip hem de yağlı gözükmesini engelliyor.

Chanel Vitalumiere


Chanel’in en çok satan, en ince yapılı fondötenlerden olan Chanel Vitalumiere, hafif kokusu ve nemlendirici yapısıyla kalbinizi kazanacak ve cildinize kurutmadan kapatıcılık sağlayacak.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 77 yazı
flora
flora
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara