Tüm Saç Renkleri

Sombre Nedir, Sombre Saç Nasıl Yapılır?

Sevdiklerinizle Paylaşın

Sombre Nedir, Sombre Saç Nasıl Yapılır?

Son yıllarda çok fazla popüler olan Sombre, saçların dipten uçlara doğru birbirine yakın en fazla 3 tona kadar açılması, geçişleri ile daha çok bütünlük sağlayan, saça gölge verilmesi işlemine verilen isimdir. Doğal bir görünüm veren sombre saç ile saç kökleriniz daha canlı ve parlak gözükürken, yumuşak geçişlerle hareket ve canlılık kazandırıyor. Ayrıca sombre saç modeli dip boyasının gelme sürecini uzatır ve daha az yıpratıcı bir işlemdir. Eğer siz de saçlarınızda değişiklik yapmak istiyorsanız sombre saç ile doğal, hareketli ve akışkan bir görünümün yanı sıra göz alıcı bir parlaklık elde edebilirsiniz.

Sombre Saç Nasıl Yapılır?

Her saç rengine uygulayabileceğiniz Sombre işlemini yapmaya başlamadan önce ombre uygulamasında kullanılan taraflardan alıp, saçınızın 2 ton açığı boya seçin. Saçlarınızın kirli olması saçlarını koruyacaktır. Boyaya başlamadan önce saçınıza fön çekerseniz işlemi uygulamak daha kolay olacaktır. Saçlarını tarayıp, saçınızın yoğunluğuna göre tutamlara ayırıp hazırladığınız boyayı saçlarınızın yarısına kadar sürün. Boyanın üstünde belirtilen süre kadar bekleyip, saçınızı yıkayın. Sombre saç işlemi zor olduğu için, bu konuda uzman olan kişiler tercih edilmelidir.

Sombre Fiyatları

Sombre Fiyatları kuaförlere göre değişiklik göstermektedir. Ombre kadar pahalı olmasa da ortalama 80 TL ile 400 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Sombre Saç Modelleri

2018 yılına damga vuracak ister kısa ister uzun saçlarda, saç aralarına ya da saç uçlarına yapılan sombre saç modellerinden örnekler;

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir