Tüm Saç Renkleri

Sıla Saç Rengi ve Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Sıla Gençoğlu Saç Stili

Önce Sılayı Tanıyalım;

Lise yıllarında müzik eğitimi, Bilgi Üniversitesinde caz eğitimi aldı. Sıla Gencoğlu, uzun yıllar Kenan Doğulu’nun vokalliğini yapmıştır. Etkileyici bir ses olmanın dışında söz yazarı ve bestecidir. Sıla, çıkardığı albümler ve şarkılar pop listelerinde üst sıralarda yer almaktadır. Son yıllara damga vuran, müzik piyasasında kendine sağlam yer edinmiş sanatçılardandır.

Sürekli saç rengini değiştiren Sıla doğal güzelliği ile birçok kişinin yakından takip ettiği isim. Sesi ve müziği ile farklı bir tarzı olan güzel sanatçı saçlarının stili ve rengi ile de merak konusu olmaktadır. Güçlü sesi kadar fiziği, güzelliği ve hacimli saçları ile de hayranlarının beğenisini kazanan Sıla’nın saç modelleri ve kullandığı saç renklerine yakından bakmaya ne dersiniz?

Sıla Saç Modelleri

Bugüne kadar bir çok değişik saç modelini kullanıp, fark yaratmayı başarmıştır Sıla.

Sılanın Yüz Hatları : köşeli, keskin çekici yüz hatlarına sahip olan güzel şarkıcı saç modeli olarak genellikle dalgalı veya kırık fön tercih ediyor. Herkesin cesaret edemeyeceği abartılı saç stilleri kullanmayı seviyor. Sıla dönem dönem kısa saç kesimlerini düz ya da dalgalı modeller ile kullanıp, güzelliğine güzellik katmıştır. Günlük hayatında saçlarını doğal dalgalarıyla birlikte serbest bırakarak kullanmayı tercih eden güzel şarkıcı sahnede çok şık topuzlarla karşımıza çıkıyor.

Sıla Saç Renkleri Sürekli saç rengini değiştiren Sıla saçlarıyla oynamayı çok seviyor. Doğal saç rengi koyu kahverengi olan Sıla hemen hemen her saç rengi ile karşımıza çıkmıştır. Ten rengi sayesinde bir çok saç renginin yakıştığı Sıla, genel olarak açık kestane, kızıl kestane ve sarı gibi renklerin hepsini saçında uyguladığı görülmüştür.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir