Tüm Saç Renkleri

2018 Tesettür Abiye Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Tesettür giyim’de 2018 Abiye Modelleri’ni sizler için topladım. Pek çok elbise modeli Türkiye’deki moda evleri, tesettür markaları ve tasarımcılar tarafından hazırlanmıştır. Oldukça sade ama bir o kadar zarif abiyeler bulmak mümkün. Satın almak istediğiniz abiyenin sıra numarasını söylerseniz sizlere nerede satılabileceğini markası varsa markasını iletebilirim. Bu modellerin bazıları Yurt dışından derlendiğini belirtilim. Bazılarının ise abiye değil bluz, etek olarak kombinlenmiştir. Ama yine de özel geceleriniz/ söz / yıl dönümü / Mezuniyet gecesi için kullanılabilecek şekilde farklı ve şık olduğunu da belirtelim.

2018 Abiye Elbiseler’de Sadelik ve Zerafet Ön Planda

Abiyeler’de bana kalırsa en çok dikkat edilmesi gereken husus fazla abartılı, gösterişli ve renkli olmaması olacaktır. Çünkü siz her ne kadar bu renkli ve parlak parçaları sevseniz de insanlar bu kıyafetlere her zaman ön yargı ile yaklaşır. O nedenle olabildiğince farklı, sade ama son derece de zarif Abiye seçimleri yapmanızı diliyoruz.

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

Latest posts by admin (see all)

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

54 thoughts on “2018 Tesettür Abiye Modelleri

  1. En baştaki etek bluz kombinden varmi elinizde aynısını haftalardır arıyorum varsa hemen sipariş vericem lütfen var deyin

    1. Selamlar bluz Nişantaşında bir butikten alındı payetli. Ama onun benzerini internette bulabileceğinize inanıyorum payetli altın sarısı bluz.
      Etek ise İzmir’de mimar kemalettin’de özel moda evinde dikildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir