Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

2018 Nişan Abiye Elbise Modelleri Pronovias

Pronovias bana kalırsa özellikle Abiye elbise modellerinde çok başarılı. Zaten tüm dünyaca ünlü ve başarılı olmasını sağlayan elbiselerde o bedeni tamamen saran ince tamamen işlemeli ve yere kadar uzanan harika gelinlik modellerinden gelmekte. Zaten bir kadın için en zor seçilen kıyafetler kuşkusuz bu özel gece elbiseleridir. Nişan yada söz günü yada özel geceler, evlilik yıl dönümleri gibi şık, zarif ve özel görünümler için bu elbiseler kuşkusuz ki çok gerekli olacaktır. Ancak özellikle yaş ilerledikçe daha ağır, daha sade ve daha zarif bir tarz yakalamanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle Abiye elbiselerin son derece sade ama bunun yanında ek işlemesi, zarif ve farklı olması gerektiğine inanıyoruz. Türkiye’de satılan Pronoviasta bunu en çok başaran markaların başında geliyor. Fiyatları aslında yüksek olmasına rağmen özellikle abiye elbiseler için bu markanın ürünleri değelndirilebilir. Ya da aynı modeli özel olarak diktirebilirsiniz de.  Gelelim 2018 yılı koleksiyonundan olan bu abiyelerin fiyatlarına.

Fiyatlar 800 ile 2000 tl arasında değişmekte. İnternette bazı ikinci el web sitelerinden direk kendi kullanıcılarından da satın alabilirsiniz. Pronovias markasının mağazalarının adres ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Markanın kendi web sitesinde yer alan 2018 abiye modellerinin tamamına ise buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sezon sonu itibarı ile Şubat ayının 15’inde başlayan %7o indirimler olduğunu da belirtelim.

2018 Koleksiyonu Abiye Elbiseler

Yazar Hakkında
Toplam 4779 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
2020 Mezuniyet Elbisesi Modelleri
En İyiler: 2020 Abiye Elbise Modelleri
Saks Mavisi Gece Elbiseleri
Kız İsteme ve Sözde Ne Giyilir?

Yorumlar (1 Yorum)
Ceren SUCU
Ceren SUCU Cevapla
- 12:02

Elbiseleri nasıl sipariş edebilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara