Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

2018 İlkbahar Kombinleri

2018 Şubat ayının son günleri artık Avrupa ve Amerika’da sıklıkla yayınlanan moda dergilerindeki İlkbahar kombinleri ve sokak stillerini sizler için derledim. Çoğu Fotoğraf Instagram Moda İconlarının sayfalarından derlenmiş bazı fotoğraflar ise Pinterest gibi sosyal medya sitelerinden derlenmiştir. 2018 Kış modasında oversized kazaklar ve paltolar görmeye alışmıştık.  Bu trend ilk baharda’da özelliğini koruyor bu sefer geniş bol pantolonlar, fırfırlı maxi etekler hem çarpıcı flue renkler ile karşımıza çıkarken bahar’ın canlılığını ve yeniden doğuşunu simgelercesine kombinlerde ufak detaylarda çarpıcı renkler ile sadeliğin uyumunu bizlere sunuyor.

Türkiye’de durum aslında bu kombinlerde yer alan detaylardan biraz farklı. Biz Türk kadınları nedense bol paça pantolonlara pek alışamadık genellikle daha dar kesim bedenimize oturan pantolonları tercih etmekteyiz. Bunun dışında tulum ve elbiseler ise daha makul bir tarzda karşımıza çıkıyor. Bu kombinlerdeki beğendiğiniz kıyafetleri ve parçaları yorum kısmında bize sorarak iletebilirsiniz.

Yazar Hakkında
Toplam 5018 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
6 Farklı Fular ve Şal Bağlama Modelleri
Bohem Giyim Tarzı Ve Kombinleri
2019 Yılbaşı Kombin Önerileri
2020 Yılbaşı Kombin Önerileri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara