Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Bal Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bal Köpüğü Saç Rengi Kataloğu

Modası neredeyse hiç geçmeyen açık renk tonları bir saç rengi arıyorsanız o renk kesinlikle ilgi çekici ve etkileyici bir renk olan bal köpüğü rengi. En trend saç renkleri arasında olan bal köpüğü rengi, ışıltılı görünümü, saçlara kattığı muhteşem canlılık ve ihtişamı ile sarı tonlarda saç rengine sahip olmak isteyen esmer ya da buğday tenli kadınlar için en ideal renk tonlarından biri. Sarı saç tonları arasında yer alan Balköpüğü rengi dore tonlarında olduğundan dolayı bal köpüğü renginde bu tonlar arasındadır.

Kurabiye Fincan

Bal köpüğü saç rengi kimlere yakışır ?

Bal köpüğü saç rengi hangi tene gider? diye merak edenlerdenseniz esmer ya da buğday tenli kadınlara kusursuz duracak şekilde yakışmaktadır. Açık ten rengi ve pembe cilt tonlarına bal köpüğü rengi uygulandığında sönük kalacağından canlı ve sıcak renklere yönelmeleri doğru bir seçim olacaktır. Örneğin Karamel-kahve saç rengi tonları ya da Altın-kumral tonları çok güzel ve şık görünmenizi sağlar.

Bal Köpüğü Hangi Göz Renklerine Yakışmaktadır?

Saç boyarken saç renginin yakışması ve uyumlu olması için ten renginden sonra dikkat edilmesi gereken diğer ayrıntı göz renkleridir. Ela ve bal rengi gözler ile uyumlu olan bal köpüğü saç rengi daha çok yakışmaktadır. Ayrıca kahverengi ve mavi göz renkleri ile de harikulade bir görünüm ortaya çıkıyor.

Bal Köpüğüne Yakışan Saç Modelleri

Bal köpüğü saç rengini daha havalı yapmak için saçlarınızın uzun olması gerekmektedir. Uzun saçın yanı sıra dalgalı ve maşalı saç modelleri en güzel görünümü oluşturuyor.

Bal köpüğü saç rengi nasıl yapılır?

Bal köpüğü saç rengi elde etmek için en önemli nokta saçınızı boyamaya başlamadan önceki durumu yani koyudan açığa mı yoksa açıktan koyuya mı geçiş yapacağınızdır. Açık renk saç tonuna sahipseniz tek boyamada bu rengi elde edebilirsiniz. Evde kendiniz saçınızı boyayıp balköpüğü saç rengini elde etmek istiyorsanız;

Vital Colors Tüp Boya 8-4 kahve köpüğü ile

Koleston Tüp Boya 9.3 altın sarısı saç boyasını karıştırıp saçınıza uygulayıp,

karışımının yanında %9 luk sıvı oksidan (renk açıcı) kullanıp en az 25-30 dakika saçlarınızda bekletip daha sonra yıkamanız gerekir.

DİKKAT: Evde yapılan bazı boyalar hüsranla sonuçlanabildiğinden en güzel bal köpüğü saç rengini kuaförde yaptırabileceğinizi hatırlatmak isterim. Saç renginiz siyah, koyu kahve, kızıl gibi koyu renk ise kesinlikle bir kuaförde saçlarınızı boyatın. Çünkü ilk uygulamada saç tonunuzu açtırıp daha sonra bal köpüğü rengini elde edebilirsiniz. Saç renginiz kumral veya açık kahve ise evde bu saç rengini elde etmek için Koleston 9.3 altın sarısı saç boyasını, Palette 8.65 kahve köpüğü saç boyasının 1/3’nü ve %9’luk oksidan ile karıştırıp saçlarınıza sürüp, 40 dakika bekletip ılık su ile yıkayın.

Bal Köpüğü Rengi Boya Numaraları

Palette 8-0 bal köpüğü saç rengi
Sea Color 8/3 bal köpüğü saç boyası
Loreal Paris Casting Creme Gloss 832 Blond Miel
Bioblas 7.3 bal köpüğü saç boyası
Garnier Olia 8/43 bal köpüğü saç boyası
Voila 8.8 saç boyası bal köpüğü rengi
Neva Color 8.32 bal köpüğü saç boyası
Natural Colors Organik saç boyası 8d bal köpüğü

Bal Köpüğü Saç Rengi Modelleri

En çok beğenilen Bal Köpüğü Saç Rengi Modelleri ile daha iyi fikir edinebilirsiniz.

 

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 77 yazı
flora
flora
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara