Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

2018 Sezonu 40-60 Yaş Abiye Elbise Modelleri

zamedya

Özellikle düğün ve nişanlarda Gelin ve Damat anneleri için elbise çok önemlidir. Ancak Aynı zamanda Gelin ve Damat’ın yakın akrabaları için de ( Teyze, hala, kuzen) Aynı ölçüde dikkat çektikleri ve göz önünde oldukları için düğünde giyilen elbiseler önemlidir. Bizler bu konumuzda 2018 yılı için Özellikle Genç ve modern Anneleri göz önünde alarak Abiye elbise modellerini derlemek istedik. Bu elbiseleri özellikle düğün / akşam yemeği / balo / özel günler / ( yıl dönümü yemekleri gibi ) giyebilirsiniz.

Genellikle abiye elbise giymek Türk kadınını biraz korkutur. Bunun için uzun ve ince yapılı olmak gereklidir diye düşünülür. Bu konuda yer alan çoğu elbise için bunu söylemek mümkün ancak ufak bir kaç hamle ile siz de istediğiniz abiye elbiseyi rahatlıkla giyebilirsiniz. Bu modellerin hepsi Pronovias    Markasına ait. Mağaza ve satış noktalarına buradan ulaşabilirsiniz. Fiyatları 700 ile 3000 tl arasında değişmekte.

Köpek Dünyası
Yazar Hakkında
Toplam 5635 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
2020 Mezuniyet Elbisesi Modelleri
En İyiler:2020 Abiye Elbise Modelleri
Saks Mavisi Gece Elbiseleri
2020 Abiye Elbise Modelleri ve Modası

Yorumlar (1 Yorum)
selma
selma Cevapla
- 00:37

6.sıradaki elbisenin 38 bedeni varmı.fiyatı nedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara