Tüm Saç Renkleri

İrem Derici Makyajı Nasıl Yapılır?

Güçlü sesi ve seslendirdiği şarkılarla, çektiği video kliplerle Türkiye’nin en popüler sanatçısı olan İrem Derici genelde koyu renkler kullanmayı seviyor ve hep kalın eyeliner kullanıyor. Peki ekranlarda görüp hayran kaldığınız sesine hasta olduğunuz İrem Derici’nin makyajını merak ediyor musunuz?

İrem Derici Makyajı Nasıl Yapılır?

İrem Derici makyajına başlarken ilk olarak ten makyajıyla başlayacağız. Bunun için cildinizi iyice temizleyip, cildinize uygun bir nemlendiriciyle cildinizi nemlendirin. Makyajın kalıcı olup, gün içinde akıp, renklerin daha çekici durması için mutlaka göz bazı sürün. Hafif bir fondöten ya da BB kremi fırça yardımıyla yüzünüze eşit derecede dağıtıp, iyice yedirin. Makyajı sabitlemek için fondöten uygulasından sonra matlaştıran pudrayı tampon hareketlerle cildinize sürün.

İrem Derici göz makyajı için ilk olarak siyah göz kalemi ile başlıyoruz. Alt göz kapağının içine göz kalemi sürüp, üst göz kapağımıza kalın, kuyruklu bir eyeliner çekiyoruz. Ardından göz farı olarak kirpiğimizin en dibine siyah far, orta kısma kiremit rengi far, en üst kısma tekrar siyah far sürüp, kirpiğimizin en dibine fırça yardımıyla siyah far uyguluyoruz. Son olarak siyah farı eyeliner şeklinde sürüp, kirpiklerinizin daha dolgun ve göz alıcı hale getirmek için rimelinizi uygulayınız. Allık olarak şeftali tonlarında bir allığı üstten aşağıya doğru uyguluyoruz. Gözlerde ağır renkler kullandığımız için dudaklarda natürel ve doğal tonlar tercih edebilirsiniz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 77 yazı
flora
flora
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara