Tüm Saç Renkleri

Irina Shayk Makyajı Nasıl Yapılır ?

Irina Shayk Makyaj Stili

L’Oréal Paris’in Tatar asıllı güzellik elçisi, güzelliği ile baş döndüren ünlü model Irina Shayk, saçları, makyaj stili ve giydikleri ile çoğu kadının ilham kaynaklarından. Güzel fiziği ve güzelliği ile herkesin beğenisi toplayan ünlü model Irina Shayk, makyaj stili ile de kadınların ilgisini çekiyor. Renkli gözlerine uyguladığı buğulu göz makyajıyla gözlerine derinlik katıp, etkileyici bakışlara sahip olan Irina Shayk doğal görünümlü dudak makyajı ile kadınların da uygulamak istediği bir makyaj stilini yansıtıyor.

Peki Irina Shayk Makyajı Nasıl Yapılır?

Köpek Dünyası

Irina Shayk Makyajı Nasıl Yapılır?

Irina Shayk makyajı için ilk olarak cildinizi temizleyip, iyice nemlendirip, cildinize baz uygulayınız. Ardından cilt renginize uygun fondöteni makyaj süngeri ile yüzünüze eşit derecede uygulayıp, pürüzsüz bir cilt oluşturun. Göz çevresi için gözaltı kapatıcısı uygulayıp, ten makyajınızı sabitlemek için transparan pudra uygulayınız.

Elmacık kemiklerinize bronzer uygulayıp, pembe bir allıkla elmacık kemiklerinizi renklendiriniz. Irina Shayk göz makyajı için göz kapağınıza açık tonlarında far uygulayıp, mürdüm rengi far ile de gölgelendirme yapınız. Buğulu göz makyajı için gözün üst ve alt kirpik diplerine siyah göz kalemi uygulayıp, kirpiklere siyah far uygulayıp, dağıtın. Kirpiklerinizi dolgun ve göz alıcı hale getirmek için iki kat rimel uygulayınız.

Irina Shayk dudak makyajı olarak genellikle nude tonları tercih ediyor. Sizin Irina Shayk gibi dolgun dudaklarınız yoksa dudaklarınızı olduğundan daha dolgun göstermek için ruj sürmeden önce dudaklarınızı bir tık dışarıdan dudak kalemiyle çerçevelerseniz Irina Shayk gibi dolgun dudak görünümü elde edebilirsiniz.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 77 yazı
flora
flora
Şunlar da ilginizi çekebilir
Su Soley Saç Rengi ve Modelleri
Loreal Paris Color Riche Matte ‘471’ Ruj
Golden Rose ‘504’ Nude Dudak Kalemi
Tijen Karaş Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara