Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Gipaş Tekstil  

zamedya

 

Gipaş tekstil  firması tutku iç giyim markası dahil olmak üzere birçok  iç giyim markasının satışını gerçekleştirmektedir. Firma,  alanında Türkiye’nin en çok bilinen mağzalarından biridir. Özellikle iç giyim sektörünü canlı tutan fantezi iç giyim ürünleri başta olmak üzere birçok kategoride e-ticaret sitesi mevcuttur.

              Son yıllarda internet sektörünün gelişmesiyle birlikte tekstil sektörünün satışlarının çoğunluğu internete kaymıştır.Bu reel satışları azaltmakla beraber internet satışlarını ise aynı oranda yükseltmiştir.Bunun gibi durumlar avm’de mağzaları bulunmayan,e-ticaret kullanmaya başlamayan firmaları olumsuz etkilemiştir.İç  giyim sektöründe kendini yenileyip e-ticarete atılan firmalar ise bu geçiş dönemini  pozitif yönde atlatmıştır.Bu firmalardan birisi olan gipaş tekstil internet sitesinden ürün alımı gerçekleştirebilirsiniz

Köpek Dünyası
Yazar Hakkında
Toplam 5635 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Bilim ve Teknoloji’nin Sunduğu, Nirvana Tadında Sinema Dünyası
En Güzel Sevgililer Günü Hediyeleri
Sevgililer Gününe Özel Orijinal Hediye Fikirleri
BeeBeauty Parıltılı Soyulabilir Maske

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara