Tüm Saç Renkleri

Ünlülerin Kullandığı Saç Boyası Markaları Nelerdir?

Ünlülerin Kullandığı Saç Boyası Markaları

Bayanlar için saç renkleri her zaman önemli olmuştur. Birçok kadın ise yılda en az 2 sefer saç rengini değiştirip, ideal rengini arıyor. Bunun içinde sürekli sezon trendlerini, o yıl hangi renk modaysa o saç rengine boyatmayı düşünürüz. Ünlü simalar da her zaman ilham kaynağımız olmuştur. Biz kadınlar ünlülerin saç renklerini, saç modelleri ve kıyafetlerini örnek alırız. Hangi marka saç boyası kullandıklarını takip ederiz. Yani ünlülerin kıyafetleri kadar kullandığı saç boyası markaları da ilgi çekici bir konu olmuştur. Siz de ünlerin kullandığı saç boyası markalarını inceleyerek en doğru kararı verebilirsiniz.

Schwarzkoph Markası

Dünya markası olmuş Schwarzkoph, ünlülerin saç boyası markası haline gelmiş bir üründür. Schwarzkoph’un ürettiği özel seriler çeşitli renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuyor ve renk tonlarını yakalama konusunda, her yüz ve her ten rengine uygun renk seçenekleri sunmakta.

Wella Markası

Dünya çapında önemli bir yere sahip olan Wella Markası ünlülerin kullandığı saç boyası markaları arasında yer almaktadır. Parlayan saçlar için mükemmel özelliğe sahip olan ve son derece canlı renk seçenekleri sunan Wella Markası, birçok ünlü isim firmanın tanıtımlarında boy göstermektedir.

Aveda Markası

Birçok kuaförün özellikle de ünlülerin saç boyalarını yapan uzman kuaförler bu Aveda markasıyla çalışmaktadır. Aveda markası doğal içeriğiyle daha parlak,daha hacimli ve daha canlı saçlar sunmayı garanti ediyor.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 77 yazı
flora
flora
Yorumlar (1 Yorum)
Selin
Selin Cevapla
- 08:00

Aveda marka saç boyasını biz alabiliyor muyuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara