Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

2018 Pronovias Gelinlik Modelleri

Yıllardır Türkiye’de de satışı bulunan ve Dünya’da Gelinlik anlamında en ünlü markaların başında yer alan Pronovias haute couture ( Kişiye Özel Giyim ) olarak lanse edilmişti. Özellikle baştan aşağıya dantel işlemeli vücudu saran ve Sırt dekolteli zarif, sade gelinlikleri ile tanınırlar. Buna karşın fiyatları oldukça pahalıdır. Örneğin 2018 Gelinlik fiyatları 3.500 ile 6.000 tl arasında değişirken  ( hazır gelinlikler ) Pronovias markasında bu rakam en düşük 7.000 tl’den başlamaktadır. ve 20 /25000 tl arasında değişen gelinlik modelleri vardır.

Tüm bu kalitesine rağmen gelinliklerin çin’de üretildiğini ziyaretçilerimize aktaralım. Ayrıca aşağıda sunduğum gibi 2018 gelinlik modellerinin En azında Türkiye’de satışta olan modellerin çok da başarılı olduğunu söylemek mümkün değil. Genelde Gelinlik modellerini moda evlerinde ve gelinlikçilerde diktirmek daha hesaplı olabilmekte. Ayrıca 3 ay önceden sipariş vermek önemli zira pek çok güzel model stokta bulunmayabiliyor.

Önceki yıllarda kalan Pronovias Gelinlik modelleri çok daha güzel. Eğer göz armak isterseniz sitemizdeki gelinlik modelleri arşivine göz atmanızı öneririm.

Bu arada Provinias Abiye modellerinin de çok güzel olduğunu ve belki bu sene için gelinliklerden daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Resmi web sitesi için tıkla.

Ayrıca Pronovias Mağaza ve satış noktalarına ulaşmak için linke tıklayınız.

1 thought on “2018 Pronovias Gelinlik Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir