Tüm Saç Renkleri

Organik Saç Boyası Markaları

Sevdiklerinizle Paylaşın

Bitkisel Saç Boyası Markaları

Organik saç boyası bitkilerin karışımından elde edildiği için diğer saç boyalarına göre saçları yıpratmaz aksine besler. Ayrıca diğer saç boyaları gibi her renk organik saç boyası vardır. Sizler için hazırladığımız organik saç boyası markaları konumuz ile en iyi organik saç boyaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Organik Saç Boyası Markaları


Naturigin Organik Saç Boyası

İçeriğinde paraben ve amonyak olmayan Naturigin Organik saç boyası kadınlar arasında en çok tercih edilen organik saç boyasıdır. Diğer saç boyalarına göre biraz daha pahalı olan Naturigin saç boyası en etkili organik saç boyası diyebiliriz. İçeriğinde 12 adet farklı bitkisel yağ kokusu bulunan Naturigin bitkisel yağlar sayesinde saçlarınız nemlendirilir ve beslenir.

Phyto Color Organik Saç Boyası

İçeriğinde amonyak bulundurmayan, birbirinden farklı renkleri bulunan Phyto Color Organik Saç Boyası ile saçlarınızı her renge boyayabilirsiniz. İçeriğinde hatmi, kahve, buğday proteini, pancar, rhatany, kurkuma, indigo, barut ağacı, ceviz, kına, sinemaki, jojoba yağı içeren saç boyası, saçlarınızın hem bakımını yapıp hemde saç tellerinin yapısını bozmadan doğal renklerde boyuyor.

Natural Colors Organik Saç Boyası

Organik saç boyası markaları arasında popüler olan Natural Colors Organik Saç Boyası, hindistan cevizi, mısır, soya fasulyesi, aloe vera, palmiye fıstığı, muz, badem yağı, greyfurt, buğday yağı, portakal, E ve C vitaminleri içeriği ile saçlarınızı besliyor. Ana maddesini soya yağı oluşturan, amonyak içermeyen saç boyası 28 farklı renk seçeneği ile herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmamasıyla da tercih sebebi.

Tierra Organik Saç Boyası

96 farklı renk seçeneği sunan ve amonyak içermeyen Tierra Organik Saç Boyası krem kıvamında saçlara uygulanıp, bir süre beklettikten sonra yıkanır.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir