Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

2018 Victoria Beckham Saç Modelleri

Victoria Beckham Saç Modelleri

Saç modası konusunda ilk akıllara gelen isimlerden biri şüphesiz Victoria Beckham. Dünyada saç trendlerini belirleyen ünlülerin başında olan dünyaca ünlü moda ikonu Victoria Beckham stilinden, makyajına ve saç modellerine kadar kadınlara ilham olmaya devam ediyor.

Victoria Beckham yoğun olarak kahverengi tonları arasında gidip gelirken saçlarında ara ara bakır ve küllü kumral gölgeler görüyoruz. Uzun yıllar boyunca kendiyle özdeşleşen asimetrik kesim saçlar bob, pixie gibi kısa saç modelleri kullanan Victoria Beckham son bebeği Seven Harper Beckham’a hamie kaldığından beri uzun kullanıyor.

Kurabiye Fincan

David Beckham’ın güzel eşi, eski spice girls solisti ve şimdilerin moda ikonu, tasarımcısı Victoria Beckham’ın dünden bugüne saç modellerini mercek altına aldık. Sürekli saç modelini değiştiren ve her yaptığı taklit edilen göz alıcı Victoria Beckham Saç Modelleri

Victoria Beckham Saç Stilleri

Victoria Beckham Saç Modeli Kimlere Yakışır?

Dergilerde, televizyonlarda beğenilen ünlülerin saçını yaptırmak için kuaföre elinizde fotoğrafla koşmak yerine, yüz şeklinize uygun modellere göz atabilirsiniz. Çünkü her ünlünün saç modeli herkese yakışmıyor. Bu yüzden yüz şekline göre saç kestirmek çok önemli. Victoria Beckham tarzı küt saçlar yuvarlak, oval ve kalp yüz hatlarına sahip bayanların tercihi olabilecek modellerdir. Minyon tipli bir bayansanız arkası kısa katlı, yanlar uzun olan asimetrik kesimler boyunu açıkta bıraktığı için uzun ve seksi göstererek daha güzel bir görüntüye sahip olmayı sağlar.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 77 yazı
flora
flora
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara