Tüm Saç Renkleri

En Çok Tercih Edilen Saç Boyaları

En İyi Saç Boyası Markaları 2018

Günümüzde bakımlı olmayı seven, kendisine yeni bir imaj katmak isteyen kadınların kararsız kaldığı konulardan biri saç rengi seçimi ve tenine uygun saç boyası rengidir. Evde ya da kuaförde saç boyatmak isteyenler için ise en önemli konu saç boyası markası olacaktır.

Tercih edeceğiniz saç rengine karar verdikten sonra en çok tercih edilen saç boyaları fikirlerimizi sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Loreal Saç Boyası

Zengin bir ürün yelpazesine sahip hem de bir çok kadın tarafından tercih edilen Loreal, oldukça geniş bir saç boyası rengi kataloğunada sahip. Saçlara hem bakım yapıp hem de zengin bir renk seçeneği sunan L’Oréal Paris Excellence Creme kadınlar en çok tercih ettiği boya markalarından.

 

Palette Saç Boyası 

Dünyanın önde gelen kozmetik üreticilerinden Schwarzkoph tarafından piyasaya sürülen Palette, hem kalitesi hemde fiyat olarak saç boyası markaları içinde en iyilerinden biri diyebiliriz. Özellikle Colour Naturels serisi ile geniş seçenekler sunan Palette saç boyası renkleri incelendiğinde özellikle kızıl ve kahve tonlarının ön planda tutulduğunu görüyoruz.

Garnier Saç Boyası 

Saç bakım ürünlerinde olduğu gibi amonyaksız ve parabensiz organik saç boyası işinde kendini kanıtladığını gösteren Garnier Saç Boyası kadınların en çok güvendikleri ve en kaliteli seçenekleri sizlere sunan boya markalarının başında geliyor.

Wella Koleston

Kadınların saç boyası konusunda en güvenilir en önemli markaların başında kuşkusuz ki Wella Koleston markası geliyor. Özellikle geliştirmekte olduğu Koleston Deluxe serisi ile birlikte ciddi anlamda geniş kapsamlı bir kesimi içerisine alıyor.

Voila Saç Boyası Renkleri

Son dönemde geliştirdiği Diamond adlı serisi ile iddalı olduğunu gösteren Voila diğer saç boyası markalarına göre daha fazla renk seçeneği barındırıp, saçları dahada ışıl yapan bir kataloğa sahip.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 77 yazı
flora
flora
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara