Tüm Saç Renkleri

Unicorn Hair Saç Boyası Renkleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Renkli Unicorn Saçlar

Eğlenceli görünümüyle bizi büyüleyen gökkuşağı saç renkleri saçlara hepimiz bayılıyoruz! Sen de saçlarına renk katarak süper havalı bir görünüme ne dersin? Son yılların cesaret isteyen trendlerinden “unicorn hair” renkli saç trendi hiç fena olmaz! Sen de Gökkuşağının renklerini andıran bu saç modelleri bir an önce denemek için can atıyorsan, seni yazımızın devamına alalım!

Unicorn saç trendinde gökkuşağı saç renkleri bir araya geliyor ve saçta rengarenk ve canlı görünüme sahip harika bir görünüm oluşuyor. Kendinizi bir masal kahramanı gibi hissedebileceğiniz, saçlarında farklı bir dokunuş isteyenler için unicorn saçlar ideal. Sadece açık renk saçlar için değil, koyu renk saçlar da unicorn hair saç boyasını deneyebilir. Saçları ilk yıkamaya kadar kalıcı olan L’Oréal Paris Colorista Spray, koyu renkte saçlarda bile renk açma işlemi yapmadan görünür renkler sunuyor.

L’Oréal Paris Colorista Spray Renkleri

Saçları ilk yıkamaya kadar kalıcı olan L’Oréal Paris Colorista Spray ile bir gün mavi bir gün pembe saçlara sahip olmak mümkün.Colorista Spray’in 7 farklı renk seçeneği var; Hot Pink, Pink, Lavender, Gray, Pastel Blue, Mint, Turqoise.

L’Oréal Colorista Washout Renkleri

Saçta 1-2 haftaya kadar kalıcılığı olan Colorista Washout, canlı ve pastel saç renkleri olarak 2’ye ayrılıyor. Pastel tonlardaki Pink ve Peach renkleri 2-3 şampuanlamaya, Indigo ve Blue saç renkleri de 5-10 şampuanlamaya kadar kalıcılık sağlıyor. Canlı saç renkleriyse 7-15 şampuanlamaya kadar rengini koruyor.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

1 thought on “Unicorn Hair Saç Boyası Renkleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir