Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Yurt dışında Olanlar Türkiye’de Nereden ev Satın Almalı

Yurt dışında yaşayan özellikle Türk vatandaşı olan gurbetçiler için yatırım tavsiyesi olarak kuşkusuz ev ve arsalar en çok tercih edilen araçlardır. Arsalar uzun vadede değerlerini 10’larca kat arttırabilir. Yani 100 bin euro bir arsa satın aldığınızda 30 sene sonra onun değeri 1-2 milyon Euro çok rahatlıkla olabilir. Ancak tabii ki bu yatırımın yapılacağı mevki, konum çok önemlidir.  Arsa yatırımlarında fiyatı etkileyen en önemli unsur arazinin imar durumudur. Henüz imara açılmamış tarla statüsünde yer alan bir araziyi satın aldığınızda ve ileriki yıllarda bu arazi imara açıldığında fiyatını en az 10 kat arttırmaktadır.

İstanbul’da yatırım için en uygun semtler

Benim size tavsiyem İstanbul Avrupa yakası özellikle Fatih bölgesi olacaktır. İstanbul’da sur içi olan bu yerler eski yapılardan oluşur. Özellikle Balat bu anlamda hem haliç’e yakınlığı ile hem tarihsel dokusu ile çok değerlidir. Bundan 30 sene önce  yaklaşık 80bin tl olan bir evin fiyatı şu an bir milyon değerine satılabilmektedir.

Köpek Dünyası

İstanbul’da yeni oluşturulan kentler de son yıllarda çok değerlenmiştir bunlara en iyi örnek Başak kent olarak verilebilir. Yine Bakırköy her zaman arazi ve arsa değeri olarak yüksek değeri olan semtlerdir.

İstanbul’da uygun bir konut projesine katılmak 1’e 2 oranında yatırımınızı orta vade’de değerlendirebilir.

İstanbul’da yatırım için satın alabileceğiniz konut projelerini property in istanbul sitesinden görebilirsiniz.

Antalya bölgesinde yatırımlık arazi ve konutlar

Antalya bölgesi son yirmi yılda çok değerlenen bir bölgedir. Hiçbir zaman bitmeyen turizm alanları ile özellikle tatil beldelerinde ( belek, alanya, side, kemer ve kaş) çok değerli villa projelerine katılabilirsiniz.

Ege Bölgesinde Yatırımlık Araziler

Ege bölgesinde el değmemiş araziler günümüzde hala çok sayıda vardır. Özellikle fethiye koyları, Akbük, Didim, Urla ve Seferihisar, Çeşme ve Çeşme altı, değerini  gün ve gün arttıran mevkilerdir.

 

Zara hediye çeki
Yazar Hakkında
Toplam 5626 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
En Güzel Sevgililer Günü Hediyeleri
Sevgililer Gününe Özel Orijinal Hediye Fikirleri
BeeBeauty Parıltılı Soyulabilir Maske
Clinique High Impact Maskara ve Kapatıcı

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara