Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Cristiano Ronaldo Saç Modelleri

zamedya

Cristiano Ronaldo, dünyanın tanıdığı en popüler futbolculardan biri ve hem futbol hem de moda tarihine adını altın harflerle yazdıran ilk isim. Portekizli futbolcuyu sadece futbolseverler değil kadın erkek herkes tanıyor. Onu popüler yapan sadece futbolu değil, yaşam tarzı, hareketleri, saç stili ve giyimiyle de birçok kişinin örnek aldığı isimlerden. Popüler erkek dergilerinin kapağından inmeyen Cristiano Ronaldo’yı bu kadar özel kılan, diğer sporculardan ayıran egzotik ,maço havası ve canının istediğini giyen ama giydiğini yakıştıran, rahatlıktan ödün vermeyen sıra dışı tarzı. Jöleli kısa saçları, tek kulağından hiç çıkarmadığı pırlata küpesi ve sokak stilinin ilham modellerinden biri olması, Ronaldo’yu eşsiz bir moda ikonuna dönüştürüyor.

Portekizli ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo başarıları ve hayatı kadar,  tercih etmiş olduğu çok değişik saç modelleri ile de ilgi görüp, ön plana çıkıyor. Kusursuz fiziği ile tüm erkeklerin model olarak ilham aldığı Cristiano Ronaldo saç modelleri oldukça farklı ve karizma bir duruşa sahiptir. Neredeyse her sezon saç stilini, imajını değiştiren Cristiano Ronaldo’nın saçlarındaki değişime tanık olmak ister misiniz?

Köpek Dünyası

Cristiano Ronaldo Saçı Nasıl Yapılır?

Ünlü futbol yıldızı Ronaldo’nın saçlarında yaptığı değişiklikler, hayranları tarafından sürekli kullanılan, her yaptığı değişiklik kabul edilen birisidir. Bu güne kadar Ronaldo saç modelleri, Cristiano Ronaldo Saç Stili, Ronaldo çizik saç stilleri  olarak, kuaförlerde yerini almıştır. Cristiano Ronaldo kazıtma işlemini genellikle saçlarının yan ve ense kısımlarında kullanıyor ve bu kendisine oldukça farklı ve şık bir görünüm katıyor.

Yazar Hakkında
Toplam 75 yazı
flora
flora
Şunlar da ilginizi çekebilir
Erkekler için Mezuniyet Balosu Kıyafet Önerileri
Erkeklerde Sakal Çıkmasını Sağlamak
Minoksidil (Minoxidil) Nedir? Kullanıcı Yorumları
Saç Dökülmesinde Biotin Kullanımı

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara