Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Selena Gomez Makyajı Nasıl Yapılır?

zamedya

7’den 70’e herkesin çok sevdiği, disney prensesi olarak tanınan başarılı bir şarkıcı Selena Gomez. Kariyeri boyunca, adeta bir bukalemun gibi şekilden şekile girerek hollywood’un en ilham verici, yükselen güzellik yıldızları arasına giren kadınlardan biri oldu. Selena Gomez tarzıyla, saçlarıyla, makyajıyla tüm genç kızların idolü haline geldi. Özellikle Selena Gomez makyajı herkes tarafından hayranlıkla izlenen bir makyaj. Hayranları ondan ilham alıp onun gibi görünebilmek için makyajını nasıl yaptığını çok merak ediyor.O zaman hep beraber Selena Gomez nasıl makyaj yapar öğrenelim.

Köpek Dünyası

Selena Gomez Makyajı Nasıl Yapılır?

İşe ilk olarak cildinizle başlamak için, likit fondöteni elinizin üstüne damlatarak fırça yardımıyla yüzünüze eşit şekilde uygulamaya özen gösterin. Selena Gomez kaşları için koyu kahve bir kaş kalemi ya da kahverengi kaş kitiyle kaşlarınızın boşluklarını doldurarak boyayın.

Selena Gomez dumanlı göz makyajı için göz kapaklarınızı parlak açık kahverengi farı far fırçasıyla göz kapaklarınıza uygulayın. Gözünüzün dış kısmına hafif şekilde gölge vermek için koyu kahve rengi far ile gölge yapıp, dışarı doğru kuyruk şeklinde uzatın. Ardından fırçalı eyeliner ile gözün üst kısmına eyeliner çekip, alt kısmınada aynı şekilde eyeliner uygulayın. Gözünüzün alt ve üst kısmını tamamen siyah renge boyayıp ardından kirpiklerinize 2 kat yoğun şekilde rimel uygulayın. Son olarakta soft renklerde şeftali tonu allık uygulayın. Dudaklarınıza klasik kırmızı tonlarında ruju sürüp makyajınızı tamamlayın.

Yazar Hakkında
Toplam 75 yazı
flora
flora
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pelin Akil Altan Saç Rengi ve Modelleri
Hilal Altınbilek Saç Rengi ve Modelleri
Özgü Kaya Saç Rengi ve Modelleri
İrem Derici Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara