Adil Özışık Zara Twist Mango Tally Weijl HM Hotic İpek Yol Koton Armine Setrms Kayra Vakko Vakkorama

Fi Dizisi Karakteri Berrak Tüzünataç (Özge) ve Tarzı

Yazar :
tarafından 12.01.2018 tarihinde eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazıda;Puhu Tv’de yayınlanan Azra Kohen’in kitabından uyarlanan dizi Fi’nin baş karakterlerinden olan Duru’yu ele almıştık. Şimdi sıra Berrak Tüzünataç‘ın canlandırdığı Özge karakterinde. Özge Egeli; Can Manay’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için uğraşan, gözü kara bir gazetecidir.

Duru ile Özge’nin Stili Aynı Mı?

Dizinin iki başkarakteri Duru ile Özge’nin tarzları birbirinden tamamen farklı. Duru daha pastel ve temel şeyler giyerken; Berrak daha vücuda oturan, mini ve siyah kıyafetler tercih etmektedir.

Özge’nin Tarzına Yakından Bakış

1. sezondaki Özge ile 2. sezondaki Özge’nin karakter değişiminden dolayı, giyiniş tarzı da değişti.  1. sezonda daha asi, herkese kafa tutan bir Özge izliyorduk ve bu tarzına da yansımıştı. Daha temel ve siyah siyah giyinen bir  Özge karşımızdaydı: siyah jeanlar, basic tshirtler, siyah deri ceketler… Fakat Özge’nin 2. sezonda sunuculuk yapmaya başlamasıyla onu   daha dekolteli, vücuda oturan kıyafetler içerisinde görmeye başladık. Renk tercihlerinde hala en çok siyahı seçen Özge, bu sezonda sıklıkla mini elbise giymektedir. Bunlar dışında, omuz detayını çok sevmektedir; omuzu açık elbise ve trikoları çok sık tercih etmektedir. Bu kıyafetlerini genelde bir choker kolye veya uzun zincirli küpelerle kombinler. Ayakkabı tercihlerinde ise sıklıkla ince topuklu ayakkabıları seçmektedir. İlk sezonda  saçlarını daha çok dağınık ve doğal haliyle kullanan Özge; ikinci sezonda daha çok topuz ve toplanmış saç modelleriyle karşımızdadır. Şimdi, iki sezondan da Özge’nin tarzını yansıtan örneklere bakalım.

İlk Sezon Özge Stili

2. Sezon Özge Stili

  • Fi Dizisi Karakteri Berrak Tüzünataç (Özge) ve Tarzı başlıklı makale;
  • Ünlüler Dünyası
kategorilerine eklendi.

Peki siz ne düşünüyorsunuz ?

saç renkleri Saç Boyama Soru Cevap Saç Renkleri Kataloğu