Tüm Saç Renkleri

2018 Topuklu Bot Modelleri

İnce topuklu zarif deri bot modelleri gerçekten sizin şıklığınızı arttıracak bir tarzı yaratır. 2018 Topuklu bot modellerinde sizler için hem abiye elbiselerinizin altına giyebilirsiniz. İş kıyafeti olarak isterseniz de günlük kombinleriniz ile tamamlayabileceğiniz tarzları seçmeye çalıştım. Tercihen 2-3 cm uzunluğunda olan ve genellikle suet deri kullanılmakta. Ancak  orjinal siyah renk deri topuklu botların çok iddia’lı olduğu bir yıldayız. 2018’de miu miu bu tasarıma farklı bir anlayış getirmekte. Yün çorap tarzında bir bot modeli tasarlamış ki oldukça ilgi çekici ve bence çok da başarılı yeni bir tarz yaratmış zaten moda yaratıcılığı da var olandan oldukça farklı ama yine de beğenilip sokak kombinlerinde giyebileceğimiz bir tarz yaratmak olmalıdır.

2018 Topuklu Bot modellerinde neler var?

farklı topuk tarzları ile suet bot modelleri var bu bot modellerin topuk yükseklikleri 3-5 cm arasında ve genellikle kalın ama bence oldukça hoş hem modern çizgilerde hem de avangart tarzlarda kullanılabilir. Klasik giyim için deri ince topuklu bot modelleri tercih edilebilir ki ufak dokunuşlar ile bu tarzı daha hoş yapmak mümkün olabilir.

Köpek Dünyası
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5676 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Günlük Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri
2019 Kadın Bot Modelleri
Sımsıcak Kışlar için Kadın Bot Modelleri
Creepers Ayakkabı Kombinleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara