Tüm Saç Renkleri

En Güzel 15 Örgü Bere Modelleri

Kış aylarında sıklıkla kullandığımız 15 adet Bayanlar için Örgü bere modellerini derledim. Bu örgülerin neredeyse tamamı tığ ile kadınların ördükleri modeller. Farklı tarzlarda istediğinizi kendiniz seçebilirsiniz. bazı modellerin örnekleri Sitemizde yer almakta. Sizi hem sıcak tutup hem de kombinleriniz ile uyumlu bu şık tasarımlardan eğer farklı ve sizin hoşunuza giden örnekler var ise bizimle paylaşmanızı rica edeceğim.

İşte 15 Örgü Bere Modeli ( Bayanlar için )

Genellikle bereler tığ ile örgü şeklinde örülür ve satın almaktansa kendi ördüğümüz ya da bize hediye edilen örgü bereleri kullanmayı tercih ederiz. Bakımlı Kadın Örgü Modelleri kategorisinde pek çok berenin örneğini nasıl yapılacağını ve örnek modellerin fotoğraflarını görebilirsiniz. Ancak Tığ işinin kolay olmadığını da belirtelim. Mutlaka örnek çıkarmadan önce deneyimli büyüklerinizden nasıl uygulanacağına dair bilgi alanız.

Köpek Dünyası
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5675 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Örgü Boyunluk Modelleri
16 Örgü Yelek Modeli- Örnekleri ile birlikte
Örgü Şapka Modeli ve Yapılışı
Koruyucu Saç Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara