Tüm Saç Renkleri

2018 Palto Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

2018 Yılında özellikle Türkiye’de satılan ama dünya’dan da örnekler ile derlediğim Palto modellerini topladım. Mango, Zara, H&M, Koton ‘dan markaların yanı sıra özellikle Oversize ( yani olması gerekenden büyük beden) Salaş  modellerinden aldım. 2018 yılında Markaların koleksiyonlarında ve defilerlerde sıklıkla rastladığımız bu tarz özellikle Uzak doğu modasında trend.

Türkiye’de 2018 Palto Modelleri Trendlerine bakalım

Fiyatlara baktığımızda oldukça uygun olduğunu görüyoruz. Hatta 3 sene önceki fiyatlar ile aynı. Örneğin Zara ve Mango’da 180-250 tl arasında  fiyatları. Koton’da daha uygun’a bulmakta mümkün.

Özellikle el işi pamuklu Kaban  modelleri hem sizi çok sıcak tutar hem de sağlam olacağından uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ayrıca suni yaka kürklü paltolar’da sıklıkla tercih edilen  kabanların arasında yer alıyor.

Renklerden de bahsedelim

Pastel tonlarda uçuk pembe tonlarının oldukça ilgi çektiği aşikar. 2018 senesinde daha açık tonlar, krem tonları beyaz ve gri tonları tercih ediliyor.


admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir