2018 Erkek Bot Modelleri

zamedya

Her ne kadar Bakımlıkadın kadın moda sitesi olsa da zaman zaman çok hoşumuza giden modeller olduğu zaman Erkekler için de özel koleksiyonlar ya da beğendiğimiz modelleri derlemeye çalışıyoruz. 2018 Erkek Bot modellerinin fotoğrafları da özellikle Instagram’dan derledim. Bunlar en çok beğeni alan fotoğralar ki ben de bazı modelleri gerçekten çok maskülen buldum.

2018 Erkek bot modellerini internetten satın alabilirsiniz.

Beğendiğiniz erkek bot modeli olursa yorum olarak bana sorabilirsiniz sizin için araştırabilirim.  Eskiden uzun bot modelleri erkekler tarafından daha çok talep edilirdi. Özellikle ağır kalın derili “harley davidson” Botlar demir levha marka logaları ile hoş dururdu. Ancak günümüzde daha hafif daha retro botlar tercih edilir oldu. Bunda her sene giderek havaların daha sıcak olması ve sert kışların giderek azalmasının da etkili olduğu söylenebilir.

Köpek Dünyası
Yazar Hakkında
Toplam 5635 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Erkekler için Mezuniyet Balosu Kıyafet Önerileri
Erkeklerde Sakal Çıkmasını Sağlamak
Minoksidil (Minoxidil) Nedir? Kullanıcı Yorumları
Saç Dökülmesinde Biotin Kullanımı

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara