Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

11 En Güzel Salaş Kazak Modeli

Salaş Kazaklar ya da moda deyimi ile Oversized Kazak modelleri için son dönemde İnstegram gibi sosyal paylaşım platformlarında en çok beğeni alan kombin ve kazak modellerini derledim. 11 adet seçtim ama bakımlı kadında pek çok konuda daha çok kazak modeli bulmanız mümkün.

Nedir bu Salaş – ( Oversized ) Modası

Bizim deyimimiz ile “salaş”  yabancıların moda deyimi ile oversized  kelime anlamı ile “olması gerekende büyük” anlamını taşıyor.

Özellikle 2018 yılında oversized modası Uzakdoğu, Avrupa ve Amerika’da oldukça trend oldu. Uzakdoğuda bu akım o kadar hızlı yayılıyor ki pek çok koleksiyon sadece oversize üzerine tasarlanmış ve oldukça da ilgi görüyor.

Türkiye’de genellikle kazaklar ve hırkalar ve bazen de kabanlar salaş kesim ile kullanılabiliyor. Biz’de bedene oturma diye bir tabir var ve biz kadınlar da buna oldukça dikkat etmekteyiz ama 2000 senesi jenerasyon genç kızlarımız artık boyları ve fizikleri de daha uzun ve ince olduğu için daha farklı tarzla denemeyi daha çok seviyorlar ve salaş tarz onlara daha çok yakışıyor.

Yazar Hakkında
Toplam 5395 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Örgü Şiş Kazak Örneği ve Modelleri
En Güzel 100 Örgü Kazak Modelleri
İlkbahar Kazak Modelleri
Kışlık Kazak Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara