Tüm Saç Renkleri

2018 Mango Kaban- Palto Modelleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

Bu yılbaşı alışverişinde Taksim’de yer alan mağazalardan Mango’nun mağazasına gittiğimde izdihamdan pek rahat alış veriş yapamadığımı belirtmek istiyorum. Ben genellikle Markaların öncelikle Web sitelerine göz atarım. Sizler için 2018  Kaban- Palto modellerini’de derledim. Bunların çoğu maalesef Mango Türkiye Mağazalarında satılmıyor var olanların da stok sorunu çok sık oluyor. Buradan beğendiğim neredeyse hiç bir kıyafeti mango mağazalarından satın aldığımı hatırlamıyorum. O nedenle buradaki harika modelleri Mangonun internet sitesinden satın almanızı öneririm. Gelelim bu sene  kış koleksiyonunda nasıl modeller çıkarmış

2018 yılı Mango Palto – Kaban  Modellerinde 100’den fazla ürün var!!

Geçmiş yıllarda Mango’yu diğer rakip markalara göre daha sönük bulurdum özellikle kaban ve mont tasarımlarında. Ancak bu sene paltolar ve kabanlar gerçekten çok güzel. Neler var bir bakalım.

El yapımı yünlü paltolar
Karpuz kollu
Astarsız Yün Mont
Dikişli Suni Süet Paltolar 200 tl
Tiftik yünlü 200 tl
Kruvaze Yünlü 200 tl
Yakasız Zımbalı  150 tl
Yakası Suni Kürklü palto 200 tl
Blazer ceketler ve Dik yakalı Montlar 200 tl
Astarsız yün ve el yapımı 150 tl
Suni Kürk Aplikeli 150 tl

admin

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir