implant
Tüm Saç Renkleri

2018: Trend Olan 4 Önemli Estetik Cerrahi yöntem

Kadınlar için güzellik ve estetik kaygı bir arada düşünülmesi gereken bir durumdur bu nedenle estetik açıdan beğenmediğimiz vücudumuzdaki her hangi bir yerin estetik açıdan en azından orantılı ve doğal, güzel görünmesini isteriz.
Tüm dünyada özellikle Amerika’da ve Avrupada Estetik cerrrahi alanında 2017 seni yılan dudaklar adı da verilen dudak büyütme operasyonu ile anıldı, daha estetikli daha ön planda olan ve daha büyük dudaklar gelişen estetik cerrahi yöntemleri ile çok daha uygun maliyetlerle çok daha kısa sürede ağrısız, sızısız ve daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapılıyordu.

2018 yılında ise özellikle gelişmiş ülkelerde sıklıkla yapılan, popüler olan ve yeni cerrahi gelişmelere bağlı olarak ortaya çıkan 4 önemli Trendi sizler için araştırdık.

Botox 2.0

Botox bildiğiniz gibi estetik cerrahi alanında dünyada en çok kullanılan yöntemlerin başında yer almaktadır. Botox Estetik kaygıların iyileştirilmesinde o kadar farklı alanlarda kullanılmaktadır ki dudaktan terlemeye, burun estetiğinden kaş germeye kadar sayısız alanda faydalanıldığı görülmekte.

Botox 2.0 Botox yönteminin ve ürünün daha gelişmiş bir üst versiyonu olarak düşünülebilir. Henüz yeni piyasada yer almaya başlamış olsa da önümüzdeki yıllarda adından sıklıkla söz ettirecek gibi görülmekte.

Labioplasti ( vajina iç dudak estetiği )

Adını dahi telaffüz edemiyor olabiliriz ancak özellikle Amerika’da bu estetik ameliyatı 2016’da yüzde 23 oranında artış göstermiştir. Ve 2017 ve sonrasında da bu oran çok hızlı bir şekilde artmaktadır. New York’taki plastik cerrah Tracy Pfeifer, “daha fazla kadın, güven ve rahatlığı artırmak için tedaviler aramaktadır” diyor, Aslında estetik kaygılardan daha çok güzel, ağrısız ve daha tatmin edici olabilecek cinsel ilişki nedeni ile tercih edildiği vurgulanmakta.
Bu konudaki ayrıntılı makalemizi yine bakımlıkadın’da bulabilirsiniz.

Lazer Bra Lift

Los Angeles’da plastik cerrah olan Grant Stevens’ın geliştirdiği ve lazer ile sarkan ve büyük göğüslerin daha diri daha canlı görünmesini sağlayan bir yöntem olan “Lazer Bra Lift” özellikle büyük göğüsleri olan ve bu durumdan şikayetçi ve yine çocuğu olup çocuğunu emzirmiş sarkan göğüsleri bulunan bayanların sıklıkla başvurduğu bir cerrahi yöntem.

Gözler İçin Dolgu Maddesi

Pfeifer’e göe dolgu maddeleri özellikle gözler için yeni ürünler ile estetik dünyasına girmiş görünmektedir. Bu şaşırtıcı gibi görünsece kadınların özellikle göz altı morlukları ve çukurlukları nedeni ile göz altı dolgusu yaptığını gözlemlemekteyiz.

Göz altındaki çökmeler, morluklar, kahverengi halkaları yok eden; yorgun, hüzünlü ve yaşlı yüz ifadesinden kurtulmanızı sağlayan göz altı dolgusu kırışıklıkların da giderilmesinde önemli bir etkiye sahip gibi görünüyor.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et