implant
Tüm Saç Renkleri

2018 Tesettür Giyim İlkbahar Sokak Modası

2018 Tesettür modasından sizler için en çok beğeni alan ve  modern tarzda farklı stillerde Tesettür giyim sokak kombinlerini derledim. Tesettür giyim’de genellikle ilkbahar aylarında kuzun etekler, kap ve ince pardesüler tercih edilmekte. Pantolon tercihi genellikle bol paça tercih edilmekte ancak bazen dar kesim pantolonlarda görebilmekteyiz. Bununla birlikte özellikle islami kesim’e uygun kombinler tercih edilirken maxi etekler’de sıklıkla tercih edilen parçalar arasında. Eğer renk uyumunu yakalayabilirseniz kaplar ile birlikte ve zarif bir ayakkabı ile ilk baharda çok güzel kıyafetler oluşturmanız mümkün.

2018’de Tesettür Günlük Giyim

Her geçen yıl Tesettür giyim’de de giyim anlayışı değişmekte. Tek tip kıyafetlerin yerine renk uyumu sağlayan son derece sade ama göze hoş gelen bir naiflikte giyinen tesettürlü bayanları sokaklarda görmek mümkün. Özellikle İstanbul’da ortadoğu’dan gelen bayanlara’da baktığımızda onların daha da farklı ve biraz daha gösterişli giyindiğini görebiliyoruz. Bu alanda en önemli tercihler kap ve pardesü kıyafetlerde olmakta.

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et