implant
Tüm Saç Renkleri

2018 Saç Kesimi Modelleri

Kadınların saçlarına gösterdiği özen, her yıl belirlenen saç kesimleri ile daha da artıyor. Senenin modasına uygun saç kesimlerine göz atıldığında herkese hitap eden bir model bulmak da bu sene bir hayli kolaylaşıyor.

Nostalji sevenler için 2018 saç kesimi modelleri içinde ilk sırayı Retro katlar alıyor. Genellikle omuz hizasında kesilmiş olan saçlara kat verilerek hareket sağlanıyor ve istenirse kısa perçemlerle 60’lı yıllardan esintiler de öne çıkarılabiliyor. Katlı saçlarda bolca dalga kullanılacağı için maşalarla hareket sağlanıyor. Konu perçemlerden açılmışken bu seneki saç kesim modelleri içinde XXX perçem veya Fransız kakülü de denen son derece kısa perçemler bir hayli moda. Aynı zamanda yuvarlak yüz hatlarına sahip olanlar için prenses perçemler de seneye damgasını vuracak. Genellikle iki yana ayrılarak kullanılan perçemler kaş hizasına gelecek kadar uzun bırakılabiliyor.

implant

2018 Saç Kesiminde Öne Çıkanlar

Kısa saç 2018 yılında yeniden sahnelere dönüyor ve özellikle Bob modellerde öne çıkıyor. Geçtiğimiz senelerdeki maskülen tarz bu sene daha feminen görünümlü kısa saçlara dönüşüyor. Dağınık ve katlı saç kesimlerinde en öne çıkan Bob saç modellerinde ise düz görünümden ziyada daha hacimli, dalgalı saçlar ön planda.

Daha da kısa saç sevenler 2018 yılında Tom boy veya Pixie denilen kesimlerle kısacık ve sofistike görünümlü saçlara sahip olabilirler. Asimetri bu sene de moda ve saçlarda bir tarafın uzun, diğer tarafın kısa bırakılmasıyla göze çarpan asimetrik saçlar da oldukça trend.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et