implant
Tüm Saç Renkleri

2018 Moda Renkleri

Renkler hayatı daha da zenginleştiren ve hepimizin enerjisini yükselten unsurlardır. Herkesin sevdiği, kendisini temsil ettiğine inandığı bir rengi vardır mutlaka. 2018 moda renkleri içinde siz de mutlaka kendinize uygun bir renk tonu yakalayabileceksiniz. Modacıların bu yıl mor ve lilayı daha fazla hayatımıza soktuğuna şahit olurken, bordo ve mavi tonlarının da özellikle okyanus tonlarının kıyafetlere hakim olduğunu göreceğiz. Renklerde hem canlı, hem de son derece pastel tonlar bir arada kullanılmış durumda.

2018 Moda renkleri

Kıyafetlerde bol süs ve parıltı olacağı için renklerde bolca dore ve lame görmek mümkün. Denim kullanımının tavan yaptığı 2018 yılında açık maviden koyu maviye, laciverte kadar her ton mavinin ortalarda olacağına şahit olacağız. Bu yıl yoğun bir renk karşıtlığına da tanıklık edeceğiz ki özellikle çılgın pembelerle beraber kullanılan mavi kıyafetler, kiremit rengiyle harmanlanan fuşya ve sarılar birbirine tezat tonların aynı anda kullanımının trend olacağının işareti diyebiliriz. Kırmızılar, yeşiller ve şeftali tonları kadar, siyahın egemenliği de 2018 modasını şekillendirecek.

implant

Pastel renklerin hayatımıza daha fazla gireceği bir yıl olan 2018’de limon sorbesinden pek çok kıyafet mağazaları süslerken, pastel tonlardaki fıstık yeşili kıyafetler de oldukça popüler olacak. Hemen her rengin pastel ve uçuk tonları bu sene hem kıyafet, hem de aksesuarlarda kendini gösterecek. Pastellerin dışında sezona damgasını vuracak olan güçlü sarılar ve baskın kırmızı tonları ise modanın ana çizgisini belirlerken, gökyüzü mavisi, lavanta rengi, Chili Oil ve çikolata renkleri de hakimiyetlerini ortaya koyacak.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et