implant
Tüm Saç Renkleri

2018 Mango Ceket Modelleri

Mango 2018 Koleksiyonundan Ceket modellerini sizler için derledim. Biliyorsunuz Türkiye’de moda markası olarak Özellikle Avm’lerde sayısız seçenek mevcut. Ancak Mağaza ağı olarak Türkiye’de her şehre yayılmış 10’dan fazla marka yok. Dünya çapında bir marka olarak Mango bunu sağlamış bir marka. Yani Türkiye’de Özellikle büyük şehirlerin tamamında Mango mağazası bulmak mümkün.  Daha önceki sezonların ve 2018’in Mango koleksiyonunda yer alan diğer modelleri görmek için mango kategori sayfamıza bakabilirsiniz.

2018 Mango Ceketler

Şu anta Mango’da özellikle internet sitesinde tüm modellerde %50 ile %70 arasında indirim var bilginiz olsun 🙂 Tam da kış sezonunun bitmesine yakın bu indirimler çok önemli. Fiyatlara gelince indirimli fiyatlar 130 ile 500 arasında değişiyor. yeni modellerin de geldiğini söyelebiliriz. Tüm modellere bakmak için mango web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu arada daha çok deri ceketler, motorcu tarzı deri ceketlerden oluşmakta oldukça hoş kesimli kumaş blazer ceket modelleri, suni suet ceket, kontrast süslemeli blazer ceketler, astarsız dökümlü ceketler bulunmakta. 

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et