implant
Tüm Saç Renkleri

2018 Koton Parka Modelleri

Orta kesim gelirli müşterilere hitap eden Koton markası’nın fiyatları bundan 6-7 sene önceki fiyatları ile hemen hemen aynı hatta bazı ürünleri daha düşük fiyatlarda. Mağaza sayısını arttırıp ülke geneline yayıldıkça kalite ve fiyat politikasını değiştirdiğini düşünüyorum. 2018 Parka modelleri yine bu emsal’de ürünleri kapsamakla birlikte tasarım açısından hoş bir kaç ürünü bulmak mümkün. Zaten Parka satın almak istediğiniz’de Türkiye’de çok fazla tasarım çeşitliliği bulmanız mümkün değil. Parkaların fiyatları 190 ile 100 tl arasında değişmekte. Bu modelleri markanın resmi web sitesinden satın alabilirsiniz. Mağaza ve satış noktalarının iletişim adres ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et