implant
Tüm Saç Renkleri

2018 Koton Kaban Modelleri

Koton Türkiye’de popüler olan 4-5 Uluslar arası moda markasından bir tanesi. Fiyat olarak’da bu markalar arasında ortalama bir noktada. 2018 Koton Kaban ve Palto Modellerini derlerken  koleksiyonundan seçtiğim kıyafetlerin çok harika tasarımlar olmadığını açıklıkla belirtmek yerinde olacaktır. Açıkçası diğer markaların çok daha şık kaban ve paltolarını görmedim değil. Koton’da kaban ve palto çeşitleri mağazalarda 20 tane civarında internet sitelerinde’de  30’a yakın farklı model bulmak mümkün. Fiyatları aşağıda listeledim.  Mağazaların iletişim adres ve telefonları burada. Fiyatlar ortalama 120 tl arasında. En düşük fiyatlar 80 tl civarında ve yine 200 tl’ye ürün bulmak mümkün. Kalitenin orta kalitede olduğunu ve tasarım şıklık ve farklılık olarak da yine orta seviyede olduğunu belirtebiliriz. Ben 2018’de koton markasını biraz daha sönük buldum açıkçası.

Resmi internet sitesinden satın almak isterseniz Koton mağazası

Suni Kürk Kapişonlu 109 tl
Suni Kürk detaylı  145 tl
Kemerli şişme  140 ile 180 tl arasında
Kapitoneli Haki  100 tl

implant

Palto ve Kabanlar 2018 yılı koleksiyonlarından


Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et