implant
Tüm Saç Renkleri

2018 En İyi Kore Dizileri

Dünya çapında çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kore dizileri önlenemez yükselişi hızla devam ederken, Hollywood Sineması’na iyi bir alternatif olan Güney Kore Dizileri’nin en iyi yapımlarını sizler için inceledik.

Return (Ocak 2018)

Oyuncular: Ko Hyun Jung, Lee Jin Wook, Shin Sung Rok, Jung Eun Chae

Dizinin konusu

Bir avukat ve bir dedektifin elit ailelerin çocuklarının karıştığı bir cinayet davasını beraber çözmeye çalışmasını konu almaktadır.

Cross (Ocak 2018)

Oyuncular: Go Kyung Pyo, Jeon So Min, Cho Jae Hyun, Kim Ji Han, Yang Jin Sug

Dizinin konusu
Babası 13 yıl önce vahşece öldürülen Kang In Kyu, babasının intikamını almak için doktor olup, babasının katilin bulunduğu hapishanede gönüllü olarak çalışmaya başlar.

Mystery Queen 2 (21 Şubat 2018)

Oyuncular: Choi Kang Hee, Kwon Sang Woo

Dizinin konusu
Hayatını bir ev hanımı olarak geçiren Yoo Seol-Ok ( Choi Gang-Hee ) gizemli davaları çözmek için Dedektif Ha Wan-Seung (Kwon Sang-Woo) ile birlikte çalışmaya başlar.Sevilen dizi ikinci sezonu ile ekrana gelecek.

That Man Oh Soo (Mart 2018)

Oyuncular: Lee Jong Hyun, Kim So Eun, Kang Tae Oh

Dizinin konusu
Oh Soo 20’li yaşlarda, bilişim alanında çalışan umut verici ve yakışıklı bir mühendis, gizemli bir polen kullanarak polis memuru Seo Yoo Ri’ye aşık olur.

My Ajusshi


Oyuncular: Lee Sun Kyun, IU, Lee Ji Ah, Oh Dal Su

Dizinin konusu
Farklı jenerasyonlardaki insanların hayatını tasvir edecek dizide hayatın zorluklarıyla mücadele eden 40’lı yaşlarında bir adam ve 20’li yaşlarda bir kadın birbirlerine yardımcı olup, derman olurlar.

Four Men

Oyuncular: Park Hae Jin, Nana, Kwak Si Yang, Kyung Soo Jin, Lee Ki Woo, Ren

Dizinin konusu
Bir kadın dedektif sevdiği adamı kaybedince ölen sevgilisinin dördüzüyle karşılaşır ve kendini gizemli bir olayın içinde bulur. Park Hae Jin bu dizide 4 farklı rolde oynayacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et