implant
Tüm Saç Renkleri

2018 Altın Küre Kırmızı Halı Elbiseleri

Bu sene yani 2018’de kırmızı halılarda siyah elbiseler damgasını vurdu. Golden Globe (Altın Küre) ödüllerinde katılan tüm katılımcılar Hollywood’daki cinsel istismar mağdurlarına destek olmak amacı ile siyah elbiseler ile kırmızı halının karşısına çıktılar. Kırmızı halı yine Moda ikonları ve Dünyanın en iyi ve ünlü kadın oyuncularının geçidi ile taçlandı.

Dünyanın en iyi moda tasarımcıları Kırmızı halıda hünerlerini sergilemeye devam etti. Bana göre 2018 Altın Küre kırmızı halının en güzel elbisesi Jessica Biel’in elbisesi idi. Bu elbise Dior tasarımını taşıyordu ve muhteşem bir abiye elbiseydi.

Tüm dünyada ise en çok göze çarpan abiye elbise ise Catherine Zeta Jones’un transparan elbisesiydi.

implant

Diane Kruger

Nicole Kidman

Heidi Klum

Jessica Biel

Halle Berry, Reese Witherspoon

Kendall Jenner

Angelina Jolie

Emma Stone, Billie Jean King

Emma Watson, Marai Larasi

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et