Tüm Saç Renkleri
peçetelerbaskılı peçete

Truvakar Kol Nedir?

Dirsek ve bilek arasi  bir giysi kol uzunluğudur, kolun bir bütün olarak ele aldığımızda 1/3’ü kadar uzunlukta olan kol boyudur ve genellikle bluzlar’da kullanılır. Tam olarak kısa ya da uzun denilemeyen ortada kalmış bu kol boyu zaman zaman  koleksiyolnarda yerini alır.

Truvakar Kol nerelerde kullanılır

Elbise, Ceket, ve sıklıkla Bluzlarda kullanılan Truvakar kol modeli omuzdan başlayıp dirsek altında bitecek şekilde hazırlanmıştır.

Kurabiye Fincan

“travakar ispanyol kol” ise omuzdan dirsek üstüne kadar kolu saracak şekilde kumaş gelir, dirseğin hemen üzerinden dirsek altına kadar da üçgen biçiminde bir kumaş sarkar.

Genellikle Bahar kombinlerinde elbise ve bluzlarda kullanılır altına etek daha çok yakışmakta ve çarpıcı canlı renkler ile sade düz kesim hoş durabilmektedir.

Sıklıkla gömlek ve bluz modellerinde gördüğümüz bu stil kıyafetleri  sizlere bakimlikadin.net sitesinde  örnek ve farklı modeller ile sunmaya devam ediyoruz.

 

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri
Yazar Hakkında
Toplam 5658 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara