Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Boyfriend Ceket Nedir?

BoyFriend Özellikle maskülen tarzın önde gelen kıyafetlerinden biridir. Özellikle 2010 yılında tüm Avrupa gelişen bir eğilim ile Oversized giyim trendi ( Büyük boy ) Özellikle Boyfriend Ceketler’de çok ilgi gördü. Erkek Arkadaşının ceketi olarak Türkçeye çevirebilieceğimi bu tarz ceketler bedeninden 1-3 size daha büyük ceketlerin kombinlerde kullanılması ve oldukça da beğenilmesi ise yaygınlaştır.  Bu tarz ceketler  2018 yılında trend olan Oversized modası için de (büyük beden ) en çok kullanılan modellerden bir tanesi olmaya devam edecektir.

Ancak Boyfriend Ceket’lere sadece Büyük beden ceket demek yanlış bir tabir olacaktır. Zira bu tarz ceketler’de tıpkı erkek ceketlerinde olduğu gibi iki yanında da kapaklı cepler vardır ve yine erkek ceketlerinde sıklıkla bulunan iç astarın renkli oluşu bu tarz ceketlerde de vardır. Son derece rahat olan Boyfriend Ceket modelleri aslında kadınların erkek tarzını fimenen’leştirmesi ile ortaya çıkar.

Neden Boyfriend Ceket kullanılır ve nasıl kombinlenir?

Boyfriend ceket modası biraz da erkeksi özellikler ile kadınsılığı bir araya getirmek istemesi ve  bunu modaya yansıtmaları ile doğmuştur. Kim bilir belki de böylesi bir erkeksi hava kadınları daha farklı bir tarzda ve çekici göstermektedir. Genellikle kısa paçalı denim kotlar giyilen bu tarz kombinlerde spor ve şıklığı bir arada tutmak amaçlanmıştır.

Yazar Hakkında
Toplam 4779 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Eklektik Moda Nedir? (Karma Desen Modası)
Gabardin Kumaş Nedir?
Yaka Çeşitleri Nelerdir?
Retro Giyim Nedir? Örnek Tarz Kombinler

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara