Adil Özışık Zara Twist Mango Tally Weijl HM Hotic İpek Yol Koton Armine Setrms Kayra Vakko Vakkorama

2018 Gelin Saçları

Yazar :
tarafından 24.12.2017 tarihinde eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar

2018 yılında sosyal medyada özellikle Instagram’ da kullanıcıların yayınladıkları ve en çok beğenilen en güzel gelin saçlarını sizler için  derledim. Bu sezonun trend saç renklerinde doğal tonların olduğunu baştan belirtelim. Özellikle biz Türk kadınlarında oldukça sık rastlanan koyu siyah saçlar ile kestane kahverengi saçlar oldukça popüler. Gelin saçları söz konusu olunca paylaşılan  resimlerde de gelinlerin doğal bir görünümde olduğu da söylenebilir.

2018 yılında Gelin Saçlarında Trendler

Doğal saç rengi tüm dünyada trend. Özellikle Siyah ve Kahverengi saçlı gelinler bu en mutlu gününüzde saçlarınız doğal güzelliği ile ışıldasın.

Uzun bırakılan doğal görünen dalgalı saçlar : Bene en önemlisi. Biz Türkler’de özellikle kuaförlerde yavan bir sıradanlık mevcut. Saçları ihtişamlı göstereceğim diye şişirip şekilden çekile sokup sonunda da sönük, sprey ve kimyasallardan sert ve soluk görünen yapay ve karma karışık saçlar yapıyorlar. O nedenle yeni gelin adaylarına mutlaka internetten gelin saçı modeli beğenip Kuaförüne onu yaptırmalarını gerekirse 2 kere prova yapmalarını öneriyorum.

Eğer yaz ayı ve kır düğünü ise çiçekten bir taç ya da bir gelin saçı aksesuarı da mutlaka kullanın.

kategorilerine eklendi.

Peki siz ne düşünüyorsunuz ?

saç renkleri Saç Boyama Soru Cevap Saç Renkleri Kataloğu